.

Nurol Tower Ön satışta

Önümüzdeki ay satışların başlayacağı Nurol Tower’da lansman öncesi satışlar başladı. Projede metrekare birim fiyatları 5 bin dolar ile 7 bin 500 dolar arasında.

Nurol GYO tarafından Mecidiyeköy-Çağlayan bölgesinde E-5’e yakın bir konumda yükselen Nurol Tower’da lansman öncesi satışlar başladı. Projenin lansmanının önümüzdeki ay yapılması planlanıyor.

42 katlı tek kule halinde yapılan Nurol Tower, 7 bin metrekarelik alana kuruluyor. Projenin inşaat çalışmaları bir süredir devam ediyor. Nurol Tower 2014 yılında teslim edilecek.

Eski Yıldız Teknik Üniversitesi arsasında yükselen Nurol Tower, İstanbul Adalet Sarayı’na oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Ev-Ofis-Ev konseptiyle yapılan projede bağımsız ünitelerin alanları 74 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiyor. Metrekare birim fiyatları ise 5 bin dolardan başlıyor, 7 bin 500 dolara kadar yükseliyor. Bu fiyatlar lansman dönemine göre; yüzde 5 indirimli…

444 6 496


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar