.

Nisbetiye On fiyat listesi

Nisbetiye On’da, konut fiyatları 860 bin dolardan başlıyor, 2 milyon 450 bin dolara kadar yükseliyor. Nisbetiye On

Nisbetiye On projesi, Atlas Grup, Renkyol İnşaat ve Birincioğlu İnşaat’ın oluşturduğu ARB İnşaat Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 konutlar bulunuyor. 150 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa edilen projede, 1+1 daireler 88 metrekare ile 128 metrekare arasında, 2+1 daireler 127 metrekare, 3+1 daireler ise 216 metrekare olarak tasarlandı.

Tek blok halinde yükselen Nisbetiye On’da, toplam 92 konut bulunuyor. Mimari tasarımı Yüksek Mimar Turgut Toydemir ‘e ait olan proje, Nişantaşı-Etiler-Bebek aksının tam ortasında yükseliyor. Projede, konut fiyatları 860 bin dolardan başlıyor, 2 milyon 450 bin dolara kadar yükseliyor. Projeden konut sahibi olmak için, yüzde 25 peşinat ödeniyor, kalan yüzde 75’lik kısım için ise anlaşmalı bankalardan kredi kullanılarak vadelendirme imkanı sunuluyor.

5 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Nisbetiye On projesinin sosyal donatıları arasında; hamam, buhar odası, sauna, yoga, aerobik, pilates gibi çalışmaların yapılacağı stüdyolar ve çatı katında bir yüzme havuzu yer alıyor.
 
İletişim:  0212 325 08 54


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »