.

Nirvana Evviva’da fiyatlar 116 bin TL’den başlıyor

Bahçeşehir’de yükselen Evviva Nirvana projesi Bulut İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. Metrekare birim fiyatlarının 1.666 TL’den başladığı Evviva Nirvana’da 1 oda 1 salon evlerin fiyatları 116 bin liradan, 2 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 189 bin liradan başlıyor.Nirvana Evviva

Arsa alanı 430 bin metrekare olan Evviva Nirvana, 5 konut bloğu, 20 özel villa ve biri 27 diğer ise 18 katlı 2 rezidans kulesinden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Evviva Nirvana’da konut blokları 13 katlı.

Evviva Nirvana’da villalar 3 tip 420 metrekare olarak tasarlandı. 2 adet kapalı otopark, fitness center, hobi alanı, çamaşır odası, duş sauna, Türk hamamı ve sauna gibi sosyal donatı alanlarının sıralandığı Evviva Nirvana, 7 gün 24 saat güvenlik ile kontrol altında.

Güvenlik merkezinden 24 saat izlenen güvenlik kameraları ile ortak alan güvenlik sistemi (CCTV) tesis edilecek aynı zamanda her blokta güvenlik alarmı, deprem sensörlü, havalandırmalı, ses bağlantılı asansörler bulunuyor.

Konut teslimlerinin 2015 yılının sonunda yapılacağı Evviva Nirvana’nın ikiz kulelerinin ilk 3 katı tamamen işyeri, diğer katları lüks konutlardan oluşuyor. Tüm ulaşım alternatiflerini rahatlıkla kullanabileceğiniz yeni yaşam alanınızda istediğiniz yere ulaşım çok basit.

İletişim:  444 2 561


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar