.

Ninova Park’ta Yaşam Boyu Temiz Hava

Ninova İnşaat tarafından Kartal Yakacık’ta hayata geçirilen Ninova Park konut projesinde daire satışları sürüyor. Projede teslimlerin Haziran ayında başlayacağı belirtiliyor.Ninova Park

İstanbul Kartal Yakacık’ta, Ninova İnşaat tarafından hayata geçirilen Ninova Park Konut projesi, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon Daire seçenekleri ile yükseliyor. Toplam 72 dairenin bulunduğu projede 2 blok bulunuyor.

Ninova Park’da Fiyatlar 250 Bin Liradan Başlıyor

Arsa alanının 2 bin 870 metrekare, inşaat alanının 9 bin metrekare olduğu Ninova Park projesinde yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları ile Yeşil Alanlar bulunuyor. Projede Daire Fiyatları 250 bin liradan başlıyor.

Aydos Ormanları İle Tertemiz Havada Yaşam

Teslimlerin Haziran’da başlayacağı Konut projesinde her dairenin özel otoparkı bulunuyor. Daire sahiplerinin tüm rahatlığı düşünülerek hayata geçirilen Ninova Park konut projesi, Aydos Ormanları ve deniziyle temiz bir hava imkanı sağlıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar