.

Next Level’a Komşu Yeni Proje

Pasifik İnşaat, Ankara’da inşasını sürdürdüğü Next Level projesinin komşu parselinde 28 katlı bir residence projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı.Next Level

Pasifik İnşaat Ankara’da  inşa etmekte olduğu Next Level‘ın komşu parselinde bulunan 5 bin metrekarelik arsa üzerine, Mayıs ayı içinde 28 katlı resindece projesi için çalışmalara başlayacak..
Orçay’ın sahibi Pasifik Grubu, 4 yıl önce adım attığı gayrimenkul sektöründe yeni projelerle büyüyor. Şirketin 26 yıl önce Ahmet Erdoğan tarafından Rize‘de kurulduğunu belirten Pasifik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, “Babam şirketi kurup büyütünce ve farklı alanlara yatırım yapınca tüm şirketler Pasifik Grubu altında toplandı. 4 yıl önce Pasifik İnşaat markasıyla inşaat sektörüne girdik. Amacımız bu alanda büyümek ve kaliteyi satın alınabilir fiyatlarla tüketiciye sunmak” dedi. Fatih Erdoğan Ankara’da inşaatları devam eden Next Level projesine çok yakın bir lokasyonda yeni bir konut projesine başlayacaklarının da sinyalini verdi. Arsası satın alınan rezidansın toplam inşaat alanı 35 bin metrekare olacak. Proje 5 bin metrekare arsa içinde tek blokta 28 katta yükselecek.
Dev spor salonu   
Yeni projenin içinde dev bir spor salonu da bulunacak. Tanıtım faaliyetlerine Mayıs ayında başlayacakları projenin içinde her türlü spor aktivitesine yer verilecek. Yeni projede 6 bin metrekare spor merkezi inşa edeceklerini belirten Fatih Erdoğan, “Burada yapılacak spor merkezi dışarıya da açık olacak. Next Level projesinde oturan veya çalışan kişiler de bu tesislerden yararlanacak. Spor salonunun işletmesi için şimdiden birkaç marka ile görüşmeler yapıyoruz” bilgisini verdi.
Ofislerin yüzde 80’i satıldı
Sektörde yenilikçi vizyonlarıyla fark yarattıklarını belirten Fatih Erdoğan, halen inşaatı devam eden karma proje Next Level’da ofis bloğunun yüzde 80’nin satıldığını aktardı. 30 kat ve 133 ofisten oluşan blokta Fatih Erdoğan, 5 katı kendi portföylerinde tuttuklarını ve her katı metrekaresi 25 dolardan brüt olarak kiraladıklarını söyledi. Ofisler ilk satışa çıktığında metrekare fiyatı 5 bin 500 liraydı. Şimdi 7 bin 300 lira metrekareden satılıyor. Topraktan satın alan ofis yatırımcısının kazancı ise daha şimdiden yüzde 33’e ulaştı.
Rezidansta zamdan önce son şans
Next Level Rezidans büyüklükleri 97 ile 158 metrekare arasında değişen 40 suit ve büyüklükleri 148 ile 247 metrekare arasında değişen 65 2+1 ve 3+1 evlerden oluşuyor. 9 ay önce satışa çıkan rezidanslarda şimdiye kadar evlerin yüzde 41’inde satışlar tamamlandı. İlk satışta metrekare fiyatlarının 7 bin 500 lira olduğunu aktaran Fatih Erdoğan, “Şimdi metrekare fiyatı 8 bin liraya çıktı. Nisan sonuna kadar fiyatları yükseltmeyeceğiz. Ancak AVM’nin açılışı ile birlikte metrekare fiyatı konutlarda yüzde 10 oranında artacak. Şimdi alan karlı çıkar” şeklinde konuştu.
AVM açılınca konutlar kendini sattıracak
Projenin içinde yer alan Next Level AVM 42 bin metrekarelik kiralanabilir alan ile açılış için son viraja girdi. Eylül ayında açılacak AVM’de kiralama işlemlerinin yüzde 80’i tamamlandı. Ortalama kiralık metrekare fiyatı ise 35 dolar oldu. Fatih Erdoğan, AVM’de çok güzel bir marka karması yakaladıklarını belirterek, AVM’nin devreye girmesi ile rezidanslara talebin artacağını söyledi. AVM’de yer alan tekstil ve ayakkabı markalarından 4 tanesi Türkiye pazarına ilk kez Ankara’da Next Level AVM’den girecek. 40’a yakın ulusal ve uluslararası  marka ise ilk kez Ankara’ya gelecek.
A plus’tan vazgeçmeyecek
Next Level ve yeni yapılacak konut projesi Eskişehir ve Konya yollarının keşiştiği noktada bulunuyor. Şirket her iki projede de A ve A plus müşterileri hedefliyor. Fatih Erdoğan satışları tamamlanan ünitelerde hedefledikleri yoğun iş temposu olan üst düzey çalışan yada kendi işinin sahibi kişileri yakaladıklarını söyledi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »