.

Nef Offices Dört Levent teslim tarihi ne zaman?

Kağıthane Nef Offices 4 levent Ekim 2012’te teslim edilecek, projede fiyatlar 225 bin dolardan başlangıç gösteriyor

4. Levent’te 3 bin 600 metrekare alanda Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Offices 09 2 blok halinde yükseliyor. 15 katlı bloklardan meydana gelecek olan Nef 4 Levent’in A bloğunda 101 ofis, 48 konut, 3 mağaza, B bloğunda 253 ofis ve 14 mağaza yer alıyor. Nef Office Ekim 2014’te teslim edilecek.

Fiyatların 225 bin dolardan başladığı Nef Offices Levent’te 50 metrekareden 1400 metrekareye kadar ofis seçenekleri yer alıyor, 2014 Ekim ayında teslimlerinin gerçekleşmesi planlanan Nef 09’da banka kredisine uygun ofisler bulunuyor.

Teslim tarihi 2014 Ekim olarak planlanan Nef Ofis 09’da; owner’s lounge, çocuk oyun odası, cafe, kitchenette, video konferans salonu, squash salonu, sinema salonu, toplantı odası, oditoryum, eğitim odası, chillout room, fitness salonu, basketbol salonu, hobi odası, servis odası, showroom bulunuyor.

http://www.nefoffices09.com

0212 325 11 11


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar