.

NEF N11’den ev satışı yapacak!

NEF, Zingat ve N11 internet sitesi üzerinden ev satışı yapacak. NEF 11 Kasım 2017’de saat 11:11’de NEF projesini görücüye çıkaracak.

Nef’in satışı devam eden 10 projesi bulunuyor. Nef’in satışı devam eden projeleri şu şekilde sıralanıyor; Nef Sancaktepe 19, Nef Ataköy 22, Nef Kağıthane 14, Nef Basın Ekspres, Nef Bahçelievler, İnistanbul Lokal, Nef Yalıkavak, İnistanbul Hayat, İnistanbul Gala, İnistanbul Konsept.

NEF bugüne kadar 3 projenin satışını bitirdi. Projeler şu şekilde Nef Points 06, Nef Flats Şişli 25, Nef Seyrantepe 39.

NEF’in hazırlandığı projeler; Nef Gölköy, Nef Bebeköy, Nef Kandilli, Nef Çekmeköy, Nef Kağıthane.

Zingat, REIDIN ve Doğuş Grubu işbirliğiyle 2015 yılında faaliyete başladı. Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu. Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışveriş adresi n11.com’u açtı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar