.

NarLife’ın Taliplerinin Yarısı NarCity’den

Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, Maltepe’deki yeni projeleri NarLife’a talip olanların yarısının NarCity projesinden konut alan müşteriler olduğunu açıkladı.

Maltepe’de NarCity ve NarKule bölgedeki yeni projesi NarLife’ı satışa sundu. Tepe İnşaat olarak Maltepe’de önemli bir marka değeri yarattıklarını ifade eden Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, 1300 konutluk narCity projesinden konut alan müşterileirn yarısının NarLife satışa sunulmadan proje ile ilgilendiklerini açıkladı. Narlife’ın Narcity gibi sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığıya dikkat çektiğini anlatan Oğuz, ‘Narlife, E-5’e 4, Bağdat Caddesi’ne 7 kilometre mesafede’ diye devam etti.

160 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Projenin Yatırım maliyetinin 230 milyon TL olduğunun altını çizen Oğuz, ‘609 konuttan oluşan Narlife’ta, diğer projelerimize göre iç mimaride segmenti biraz yukarı taşıdık. Gelen talepler doğrultusunda ilk kez bu projede, stüdyo ve 1+1’ler var. Fiyat skalamız Daire büyüklüklerine göre 160 bin TL ila 845 bin TL arasında değişiyor’ dedi. Oğuz, Narlife’ın ‘Yeşil Bina değerlendirme sistemi’ olarak bilinen LEED sertifikasına da aday olduğunu ekledi.

60 ay yüzde 0.91

Tepe İnşaat Yurtiçi Mali İşler Koordinatörü Tuncay Kutlu da inşaatı 30 ayda tamamlamayı planladıklarını belirterek ‘Garanti Bankası ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda Narlife’tan Daire almak isteyenler 60 ay süresince % 0,91 ve 120 ay süresince % 0,93 aylık Faiz oranlarıyla Konut kredisi kullanabiliyor’ dedi.

Kaynak:Akşam


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »