.

NarLife Haziran’da Tamamlanıyor

Tepe İnşaat tarafından Maltepe’de inşa edilmekte olan NarLife projesinin deniz gören daireleri Ankaralılar’dan yoğun ilgi görüyor.NarLife

Tepe İnşaat’ın Maltepe’de inşa etmekte olduğu Narlife projesinin yüzde 35’i satıldı. Projede yer alan üç bloğun da temeli atılırken, C bloğunun kaba inşaatıplanlanandan erken, Haziran ayında tamamlanacak.
Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal, Narlife’ın bölgedeki üçüncü projeleri olduğunu belirterek, Narcity ve Nar Kule’nin ardından bu projeye başladıklarını söyledi. Projenin ilgi gördüğünü ve satış oranlarının da bunu yansıttığını dile getiren Erkartal, projeden Ankaralıların da daire aldıklarını söyledi. Özellikle deniz gören daiarelerin talep gördüğünü vurgulayan Erkartal, “Ankaralılar deniz manzarası istiyor ve bu nedenle bizim projemiz talep görüyor” dedi.
Tepe İnşaat Narlife projesi, kendi alanında markalaşmış bir isim olan Refika Birgül ile çok özel bir işbirliğine imza attı.
Berna Erkartal, narın simgesi olan bolluk ve bereketi “Refika’nın Mutfağı”nın kurucusu, program yapımcısı, kitap ve gazete yazarı Refika Birgül’ün uzmanlığı ile birleştirerek, bir dizi keyifli projeye imza atmayı planladıklarını açıkladı.
Erkartal “Refika Birgül ile işbirliğimiz sayesinde tüm Narlife dostları “nar”ı artık mutfaklarınadaha fazla sokacak. Refika Birgül’ün hazırlayacağı narlı tariflerin sofraların ayrılmaz bir parçası olacağına eminim” dedi.
609 daireden oluşuyor
Toplam 609 daireden oluşan projede yaklaşık 200 daire sahiplerini buldu. 30 ay sonra sahiplerine teslim edilecek projenin maliyeti ise 230 milyon lira. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, teraslı ve bahçeli daire seçenekleri bulunan ve Narlife projesinde yer alan daire fiyatları 166 bin ile 860 bin lira arasında değişiyor.
iletişim:  444 46 27

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »