.

My World Europe Ayazma’da son konutlar! 239 bin 850 TL

Teslimine sayılı günler kalan My World Europe Ayazma’da son 300 konutun satışı geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Projede fiyatlar 239 bin 850 liradan başlıyor.My World Europe

Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence bölümlerinden oluşan Ağaoğlu My World Europe projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Kaba inşaatı tamamlanan My World Europe projesinde Haziran ayında yaşam başlayacak.

Ağaoğlu İnşaat’ın 24 ayda bitirme sözü verdiği Ağaoğlu My World Europe projesinde sona gelindi. Projedeki son 300 konutun fiyatları 239 bin 850 liradan başlıyor, 1 milyon 32 bin 850 liraya kadar yükseliyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 10 peşinat avantajından yararlanabiliyorlar.

Başakşehir Ayazma’da 200 bin metrekarelik alana kurulan Ağaoğlu My World Europe projesinde konutların yanı sıra 20 adet ikiz villa bulunuyor. Bu villaların satışları tamamlandı.

Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu konumda bulunan Ağaoğlu My World Europe projesinde MyClub spor klübü, SPA, Golf Klübü, Kreş, açık spor sahaları, 3 adet açık yüzme havuzu, MyClub dahilinde kapalı yüzme havuzu, kay kay parkuru, su kaydırakları bulunuyor.

Pool Residence, tam 130 metre uzunluğunda ve 1600 metrekare alana sahip devasa bir açık hava yüzme havuzunun etrafında konumlandırılan 6 bloktan oluşuyor. Blokların her biri 32 katlı ve bu bloklarda 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 768 konut bulunuyor.

Arena Residence, karşılıklı şekilde 3’er bitişik bloktan oluşacak şekilde büyük bir meydan etrafında konumlandırılmış 6 blokta 1402 konuttan oluşuyor.

Golf Residence 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle, her birisi 30 katlı olmak üzere 5 blokta toplam 890 adet konuttan meydana geliyor.

My World Europe projesinin başlangıcından itibaren projenin reklam filmleri için kamera karşısına geçen Ali Ağaoğlu yönetmen Sinan Çetin ile birlikte projenin son filminde de oynadı.

İletişim :  444 6 777

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar