.

Murat Boz’un evine dinleme cihazı yerleştirilmiş

Başarılı şarkıcı ve Murat Boz’un yakın dostu Hadise, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hadise, Murat Boz’un villasına dinleme cihazı(böcek) yerleştirildiğini söyledi.

Hadise, Murat Boz’un sevgilisi Aslı Enver ve ailesiyle konuşurken seslerinin gizlice kaydedilip yayınlandığını ifade ederek mahkemeye başvurmasıyla alakalı etkileyici bir bildirimde bulundu. Ünlü şarkıcı, Boz’un Bodrum’daki villasına böcek yerleştirildiğini ifade etti.

“Ünlüyüz diye insan değil miyiz?”

Hadise, “Buradan beni çıkarken çekebilirsiniz. Ama evinize işitme cihazı yerleştirmek ve dinlemek nedir. Biz ünlüyüz diye insan değil miyiz?” dedi. Şarkıcı, muhabirlerin, “Böcek mi yerleştirilmiş?” sorularına ise “Aynen öyle. Ben Murat’la konuştum. O çok üzgün bu işin peşini bırakmayacak.” yanıtını verdi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Magazin kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »