.

Mövenpick Hotel Ankara’da Genel Müdürü ataması! Yeni G.M. Murat Uçan oldu

20 yılı aşkın otelcilik tecrübesi ve profesyonel birikimi olan Murat Uçan Başkent’in yeni oteli Mövenpick Hotel Ankara’da Genel Müdür olarak görev yapacak.

9 Eylül Üniversitesi, Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olan Murat Uçan kariyerine Efes Oteli’nde bellboy olarak başladı. 1990 yılında, Swissotel The Bosphorus’un açılış dönemi ekibinde yer alarak Ön Büro Şefi oldu. Ardından Ön Büro Müdür Yardımcısı olarak İzmir Hilton’a ve 1995’te Ön Büro Müdürü olarak Parksa Hilton’a atandı.

Türkiye’deki deneyimlerinin ardından Londra, Karayipler ve Kazakistan’da çeşitli uluslararası otellerde çalıştıktan sonra Jalousie Hilton Resort & Spa Saint Lucia’da Odalar Bölümü Direktörü, Intercontinental Astana ve The Regent Almaty’de Genel Müdür Yardımcısı oldu. 2008’de Rixos Almaty’de Genel Müdürlüğe yükseldi. Uçan, son olarak Doubletree by Hilton Old Town Istanbul’da Genel Müdür olarak görev aldı. Hem şehir hem de resort otelleri konusundaki birikimiyle dikkat çeken Murat Uçan, İngilizce, Fransızca ve Rusça biliyor.

Turizmde bu sabah


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »