.

Motto İstanbul teslim için gün sayıyor!

İkitelli ve Başakşehir bölgelerinde, Başakşehir Konakları, Kayacity gibi onlarca markalı konut projesine imza atan Celaloğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sulu, Motto İstanbul’da da çok yakında teslimlere başlayacak.

Geçtiğimiz yıl, 8 blok’ta 236 konuttan meydana gelen ve sosyal alanlarıyla 5 yıldızlı bir turizm kompleksini andıran Kayacity projesini kısa sürede yapıp sahiplerine teslim eden Celaloğlu İnşaat Kayacity projesinden ev sahibi olanlara kazandırmayı başardı. Proje tesliminde yüzde 30-40 arası karlı duruma gelen Kayacity sakinleri bir yandan tatil konforunda günlük hayat sürerken başka yandan sayısal değeri her geride bıraktığımız gün çoğalan bir yatırım aracına sahip oldular.

Kaycity projesinin sonrasında tekrar yatırım ve hayat sayısal değeriyle yıldızı parlayan MOTTO İstanbul projesine başlayan Celaloğlu İnşaat, bu projeyle sektördeki deneyimini ve birikimini bir kez daha göz önüne serdi.

Celaloğlu inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sulu,Metro, metrobüs, Atatürk havalimanı, otagar, deniz otobüsü gibi toplu taşıma noktalarına bir kaç km uzaklıkta olan Motto İstanbul’ dan insanların çok kazançlı çıkacağını belirtti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar