.

Motto İstanbul Konutları Bağcılar fiyat!

Motto İstanbul projesi İstanbul Bağcılar Güneşli’de Celaloğlu İnşaat tarafından yaşama geçirildi. Proje konut ve ticari alanlardan oluşuyor…

İstanbul Bağcılar Güneşli bölgesinde Basın Ekspres Yolu’na 350 metre yakınlıkta artan Motto İstanbul projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon dairelere yer veriliyor.

Celaloğlu İnşaat imzası taşıyan Motto İstanbul projesinde daire teslimlerinin bu sene sonucunda gerçekleşmesi planlanıyor. Metronun yanı başında yaşama geçirilen proje toplam 128 konut ve 12 ticari birim olarak planlandı.

Motto İstanbul Konutları Bağcılar fiyat!

Motto İstanbul Evleri’nde daire fiyatları 387 bin TL’den başlıyor. Kapalı otopark ve konuk otoparkına yer verdiği Motto İstanbul’da 1+1’ler 62,52-78,70 metrekare, 2+1’ler 79,30 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.

Adres: Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:35 Güneşli – Bağcılar/İSTANBUL

Motto İstanbul Rezidans iletişim!
Tel : 0212 486 3193


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar