.

Motto İstanbul: Güneşli’de yatırım fırsatı!

“Güneşli’de yatırım fırsatı” sloganıyla basına tanıtılan Motto İstanbul projesinde konut teslimlerin bu sene sonucunda gerçekleşmesi planlanıyor. Projede daireler 387 bin TL’den alıcılarını bekliyor.

“Güneşli’de yatırım fırsatı” sloganıyla basına tanıtılan Motto İstanbul projesi İstanbul Güneşli’de, Basın Ekspres Yolu’na 350 metre yakınlıkta inşa ediliyor. Celaloğlu İnşaat imzası taşıyan proje İstanbul Güneşli’de metronun yanı başında yer alıyor.

Motto İstanbul Rezidans projesi 128 konut ve 12 ticari birimden ortaya geliyor. 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri tespit edilen Bağcılar Motto İstanbul Rezidans projesinde konut teslimlerin bu sene sonucunda gerçekleşmesi planlanıyor.

1+1 dairelerin 62,52-78,70 metrekare arasında , 2+1 dairelerin ise 79,30 metrekare genişlikte tasarım edildiği Bağcılar Motto İstanbul Rezidans ev fiyatları 387 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede daire sahiplerine konuk otoparkı ve kapalı otopark gibi donatılar sağlanıyor.

Motto İstanbul Rezidans satış ofisi!
Tel : 0212 486 3193


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar