.

Motto İstanbul Celaloğlu fiyat bilgisi!

Motto İstanbul projesi Celaloğlu İnşaat doğrulusunda İstanbul Güneşli’de inşa ediliyor. Projede fiyatlar 387 bin TL’den başlıyor…

Daire teslimlerinin bu sene sonucunda gerçekleşmesi plan edilen Motto İstanbul projesi Celaloğlu İnşaat imzası taşıyor. Motto İstanbul projesinde 1+1 ve 2+1 daire çeşitleri sunuluyor.

İstanbul Güneşli’de Basın Ekspres Yolu’na 350 metre yakınlıkta yer alan Metronun yanı başında yaşama geçirilen proje toplam 128 konut ve 12 ticari birimden oluşuyor.

Motto İstanbul Celaloğlu fiyat bilgi kapasitesi!

Motto İstanbul Celaloğlu fiyat bilgi kapasitesi kapsamında projede fiyatlar 387 bin TL’den başlıyor. Motto İstanbul’da 1+1’ler 62,52-78,70 metrekare, 2+1’ler 79,30 metrekare büyüklüğe sahip. Projede kapalı otopark ve konuk otoparkına da yer veriliyor.

Adres: Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:35 Güneşli – Bağcılar/İSTANBUL

Motto İstanbul Rezidans iletişim!
Tel : 0212 486 3193


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar