.

Monza Residence’ta 60 Ay Vade Fırsatı

Monza Residence projesinde başlayan Sonbahar Kampanyası kapsamında yüzde 50 peşinat ödeyenlere kalan yüzde 50’lik kısım için 60 ay vadelendiriliyor. Monza Residence

Erkanlı Grup, Ankara İncek’te hayata geçirmekte olduğu ççevre dostu Monza Residence projesinde sonbahara özel  bir kampanya başlattı. Konut fiyatlarının sadece 1 yılda yüzde 45 değer kazandığı projede konut bedelinin yarısını peşin olarak ödeyenlere, kalanı 60 aya kadar vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Teslim tarihine kadar yüzde 60 oranıdna değer kazanması beklenen Monza Residence projesinde, yine sonbahar kampanyası kapsamında 2+1daireler aylık 3 bin 688 lira dan başlayan taksitlerle satılıyor.

Çankaya’ya 10 km mesafede 65 dönüm arazi üzerinde yükselen Monza Residence projesinin ilk etabı göl manzaralı 108 daireden meydana geliyor.

İletişim:  312 491 6206


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar