.

Modda Mavişehir Evleri’nde fiyatlar 380 bin TL’den başlıyor

Gözde Grubu ve Ontan İnşaat tarafından inşa edilen Modda Mavişehir Evleri’nde fiyatlar 380 bin TL’den başlıyor.Modda Mavişehir

15 bin metrekare arsa üzerine kurula Modda Mavişehir, 135 konutluk bir proje. Gözde Grubu ve Ontan İnşaat ortaklığında inşa edilen Modda Mavişehir’de dairelerin alanları 90 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiyor. Modda Mavişehir projesinde 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 380 bin liradan, 3 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 600 bin liradan başlangıç gösteriyor. Mart’ta konut teslimlerinin başlayacağı Modda Mavişehir, 3 bloktan meydana geliyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan Modda Mavişehir, Egepark’a 5 dakika, Carrefour’a 1 dakika, Migros’a 3 dakika mesafede bulunuyor. Modda Mavişehir’da spa, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness center, sauna, kafe, kapalı yüzme havuzu ve güvenlik sıralanıyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan Modda Mavişehir’den banka kredisi kullanarak daire sahibi olmak mümkün.

İletişim:  0232 339 17 17


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar