.

Modda Mavişehir 255 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Gözde Grubu ve Ontan İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Modda Mavişehir 255 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.Mavişehir

Gözde Grubu ve Ontan İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Modda Mavişehir’de konutlar satışa sunulmaya başlandı. Teslim tarihi Haziran 2014 olan Modda Mavişehir 3 blokta toplam 135 konuttan oluşuyor.

İki farklı seçenekte inşa edilen konutlarda fiyatlar; 3+1’ler 530 bin lira ile 560 bin lira arasında değişiyor. 2+1’ler ise 255 bin liradan başlayıp,355 bin liraya kadar yükseliyor. Karşıyaka çevreyoluna bir dakika uzaklıkta olan konutlar, tüm alışveriş merkezlerine de çok yakın. Bostanlı vapur iskelesine ise sadece 7 dakika uzaklıkta.

Firmanın MYVIA Projeleri ile gençlere, iş dünyasına sunduğu ayrıcalıklı yaşam alanları; MODDA Mavişehir ile ailelere, daha geniş mekânlarda yaşamak isteyenlere sunulan yedi yıldızlı bir Otel konforuna dönüşüyor.

İçi, dışı mutluluk!

Modern kent hayatın tüm dinamiklerini yansıtan etkileyici bir üslup… Akılcı, işlevsel ve estetik mimarisi ile öne çıkan, tüm ayrıntıları ile seçkin ve güvenlikli bir yaşam alanı. Kent içinde, kent karmaşasından ve uğultusundan çok uzakta! Modda Mavişehir‘de yaşamaktan mutluluk duyacaksınız.

Açık hava şenliktir!

İzmir’de hayat bahçede geçer. İşte bu ilkeden yola çıkarak, açık alanları sizin için en ince ayrıntısına kadar mükemmel bir şekilde düzenledik. Her mevsim yemyeşil, her mevsim çiçekli… Günün her saati, açık havada “bahçe hayatı” yaşayacaksınız.

Her gün tatil!

Eskiden, hafta sonlarının gelmesini dört gözle beklerdiniz. Şimdi, sizin için her gün Tatil. Güneşlenmek, masmavi sularda kulaç atıp serinlemek için kent dışına çıkmanıza hiç gerek yok. Havlunuzu, güneş kreminizi, kitabınızı koyun çantanıza… Bir-iki dakika içinde adeta kumsaldasınız!

İhtiyaçlar farklıdır!

Yaşantımız, mekânsal ihtiyaçlarımızı belirlemede en önemli unsurlardan biri. Modern ve minimal çözümleri ile lüks kavramını yeniden tanımlayan 2+1’ler, beklentilerinizi eksiksiz karşılayacak. Zaman geçtikçe, tercihinizin ne kadar doğru olduğunu düşüneceksiniz.

Hayat burada!

İnce bir zevkin yansıması. Sıcak, samimi bir o kadar da seçkin bir ambiyans. Geniş, ferah bir dünya. 3+1 Daire seçeneğindeki salonunuzda ailenizle zaman geçirmekten, konuklarınızı dilediğinizce ağırlamaktan apayrı bir sevinç duyacaksınız.

Evin kalbi!

Sevinçtir, sağlıktır, mutluluktur, yaratıcılıktır, harekettir… Mutfak, bir evin kalbidir. Modern bir bakış açısı ile tasarlanmış, işlevsellik, ergonomi ve konfor odaklı mutfağınızda, saatlerinizi keyifle geçirecek, muhteşem lezzetler yaratacaksınız.

Kendinizle başbaşa!

Tamamen size özel bir dünya. Kişiliğinizi yansıtacak şık dokunuşlarla bütünleşen işlevsel Banyo mobilyaları, suyun rahatlatıcı senfonisi,… Keyif kavramını yeniden tanımlayacaksınız.

Rüya gibi!

Ruhunuzun aynası. İçsel yolculuklarınızın en yakın tanığı. Her milimetrekaresini dilediğinizce değerlendirebileceğiniz geniş bir mekân. Güne ve geceye “merhaba” derken, mutluluk sizi sarıp sarmalayacak.

Yeniden doğmak bu olsa gerek!

Arınmışlık, yenilenme, yeni bir “ben” yaratma… Sessizliğin sesini duyabileceğiniz bir dinginlik. Dinçlik ve huzur duygusunu hem görsel hem de zihinsel olarak yaratmayı amaçlayan bir Tasarım. SPA Merkezi’ne adım attığınız andan itibaren, yaşamın tüm olağan karmaşası dışarıda, siz bambaşka bir dünyada olacaksınız.

Hareket sağlıktır!

Sürekli oturularak geçirilen saatler… Sıkça yapılan kalori hesapları… Kendinizi iyi hissetmek, sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmak için kendinize zaman ayırın. Tam donanımlı fitness center’da, fazla kalorilerinizi yakarken zindelik kazanacaksınız.

 İletişim:  232 339 17 17 / 232 343 24 24


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar