.

Mod Gayrimenkul’den Frankurt’a konut projesi için kolları sıvadı

MOD Gayrimenkul, Frankfurt konut projesi amacıyla kolları sıvadı. 150 konuttan meydana gelen proje Avrupa’nın yeni finans merkezi olacağı öngörülüyor.

MOD Gayrimenkul, MOD markasını Frankfurt’a taşıyarak ikinci konut projesine hazırlanıyor. 150 konutta meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 lüks dairelerden oluşuyor.

AVRUPA’NIN YENİ FİNANS MERKEZİ

Frankfurt’un gayrimenkul sektörü yönünden büyük ciddiye sahip olduğunu ifade eden Özgür Yirik, şunları söyledi: “Almanya’da uzun vakittir yatırımlarımız devam ediyor. Frankfurt’u tercih etmemizin en mühim ise Brexit ardından İngiltere’nin AB’den ayrılma kararından kaynaklanıyor. İngiltere’nin AB’den kopmasıyla beraber Frankfurt’un Avrupa’nın yeni finans merkezi olacağı konusu ile ilgili eksperler hemfikir. Bununla beraber Almanya’da inşaat sektörü her sene derli toplu olarak büyüyor. Frankfurt ise sektörün artan senedızı konumunda. Finans merkezleri dünyanın her yerinde ekonomiyi ciddi ölçeklerde canlandırıyor. Finans merkezi mevkisine artan şehirlerin dışarıdan göç almasına paralel olarak yeni konut gereksinimi da artış gösteriyor. Bu yapılanma konut gereksiniminı direkt olarak tetikliyor. MOD Gayrimenkul olarak bu fırsatı değerlendirerek Frankfurt’ta kentin gereksinimleri tarafında ses getiren projelere imza atmaya devam ediyoruz.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »