.

Mirapark Tuzla’da Ures Yapı güvencesiyle yükseliyor

Konutların hemen teslim edildiği Mirapark Evleri Tuzla, Ures Yapı tarafından inşa edildi.Mirapark

İsmini gökteki eşsiz yıldız Mira’dan alan Mirapark Evleri, Tuzla’da konumlandırıldı. Konutların hemen teslim edildiği Mirapark Evleri, Ures Yapı tarafından hayata geçirildi.

3200 m2 arsa üzerinde inşa edilen ve 3 blok ve 76 daireden oluşacak olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yanında, 3+2, 4+1 ve 5+1 dubleks dairelerde mevcut.Toplam 76 adet  daireden oluşan Mirapark Evleri, Tuzla sahil bölgesinde yükseliyor.

Deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarlanan Mirapark Evleri, 24 saat kapalı devre izleme sistemiyle desteklenen özel güvenlik ekibi sayesinde koruma altında.

İstanbul’un içinde ama stresten uzak bir yaşam sunan bu projede, havuzda yazın keyfini çıkartacak, yeşillikler içindeki açık dinlenme alanları ve pergolelerde baharın tadına varacak, çocuk oyun parkları ile çocuklarınızı mutlu edecek, MİRAPARK CLUB da yer alan fitness center, sauna ve diğer spor faaliyetleri ile kışın üzerinizde yarattığı ağırlığı atacaksınız.

Teknolojik gelişmeleri değişim olarak kabul ederek, estetik ve fonksiyon bütünlüğü içerisinde, insanın günlük değil, bir ömre yayılan yaşam ihtiyaçlarını ön planda tutan, projelerinde yapının doğasından önce insanın doğasına önem veren ve her projesinde yeni bir yaşam tarzı sunan Ures Yapı, farklı bir konsept anlayışı ile daha karşınıza çıkarak, Mirapark Evleri’ni beğeninize sunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar