.

Mia Thermal Lansman’a Çıktı

Beyttürk Yatırım A.Ş., yeni projesi Mia Thermal ile Arap yatırımını Yalova’ya çekmeye devam ediyor.Mia Thermal Projesindeki dairelerin fiyatları 200.000 dolardan başlıyor ve teslim tarihi ise Kasım 2014.Mia Thermal

Beyttürk Yatırım A.Ş. Arap dünyasında çığır açacak yepyeni bir projeye imza atıyor.

Daha önce grup firmalarından biri olan Bahrain Invesment Group firması tarafından Yalova’da inşa edilen ve mutaassıp konsept olarak dizayn edilen Dremland projesi ile adını Arap dünyasında ve Türk inşaat sektöründe duyuran Beyttürk Yatırım A.Ş., yeni projesi Mia Thermal ile Arap yatırımını Yalova’ya çekmeye devam ediyor.

Güçlü finansal yapıya ve teknik kadroya sahip olan Beyttürk Yatırım A.Ş. bambaşka bir konsept ve bambaşka bir dizaynın yer aldığı Mia Thermal projesi ile Arap vatandaşlara kendi ülkelerini ve kendi evlerini aratmayacak lüks bir yaşam ortam sunuyor.

İçerisinde sosyal alanların, bay ve bayan için ayrı spa merkezlerinin, restoran ve organik marketlerin, 7/24 güvenlik ve resepsiyon gibi bir çok hizmetlerin yer aldığı projenin pazarlama ayağını Beyttürk Yatırım A.Ş.’nin grup firmalarından biri olan Khaleejturk Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. yürütüyor.

Khaleejturk Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. ile Arap dünyasında güçlü bir pazarlama ağına sahip olan Beyttürk Yatırım A.Ş. firması, 8-10 Ekim arası Dubai’de düzenlenecek olan ve dünyanın en büyük inşaat sektörü fuarlarından biri olan CityScape Gayrimenkul fuarına katılarak projelerin tanıtımını gerçekleştiriyor.

Mavi ile yeşilin buluştuğu 17.500 m2’lik bir alana inşa edilen Mia Thermal projesinde, 16 villa ve 42 dubleks daire yer alıyor. Dört katlı villaların ve dubleks dairelerin yer aldığı bu projede, villa ve dairelerin aynı konsepte yer alması, projeyi bölgede eşsiz kılıyor.

Dreamland projesinin referansı sayesinde Arap vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve % 40’ının proje aşamasında satıldığı Mia Thermal Projesinin yatırım değeri ise 30 milyon TL’dir.Merkezi bir yerde yer alan Mia Thermal projesi, Yalova Merkeze 7 dakika uzaklıkta, Termal kaplıcalarına ise 3 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Villa ve dairelerin iç yapıları ve bahçe düzenlemeleri alıcıların isteklerine göre dizayn edilmekte ayrıca sosyal alanlarda termal sıcak suyu imkanı sunulmaktadır. Mia Thermal Projesindeki dairelerin fiyatları 200.000 dolardan başlıyor ve teslim tarihi ise Kasım 2014’tür.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »