.

Mevsim İstanbul’da Yeni Yıl Fırsatları Başladı.

Sarılar inşaat tarafından kağıthane’de hayata geçirilen Mevsim İstanbul projesi yeni yılda ev sahibi olmak isteyenlere çok avantajlı bir frsat sunuyor.


30 adet daire ile birlikte 187 adet konutun bulunduğu projede 2+1,3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinini yanında belgrad orman manzarası ile ihtişamlı bir yaşam sunulan projede;
Geniş peyzaj ve yeşil alanlara sahip Mevsim İstanbul’da; kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, her daireye ait özel otopark ve misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı, oyun odası, mini futbol – basketbol sahası, squash, game center, sinema odası, fitness center ( bay-bayan ayrı), sauna ( bay-bayan ayrı), Bilardo-masa tenisi- dart salonu, 2 adet davet ve organizasyon odası, toplantı odası, mescit ve 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

 

Yeni yılda konut alıcılarına avantajlı kampanya başlatan Sarılar İnşaat; projede yüzde 5 peşinata 60 ay vade farksız ya da 120 ay 0.45 vadeyle ödeme seçeneği sunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler, Kent Haberleri, Kentsel Dönüşüm, Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar