.

Metropol İstanbul satış ofisi bayramın ikinci gününden itibaren açık

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde hayata geçirilen ilk proje olan Metropol İstanbul’un satış ofisi, Kurban Bayramı’nın ikinci gününden itibaren açık olacak.

Avrupa’nın en yüksek binalarından biri olacak kulesi, rezidansı, içerisinde 400 metre uzunluğunda lüks bir alışveriş caddesini de barındıracak Alışveriş Merkezi ve rekreasyon alanlarıyla Metropol İstanbul, büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Projeye gelen yoğun talep üzerine Metropol İstanbul, Kurban Bayramı boyunca ikinci günden itibaren 10:00 – 18:00 saatleri arasında açık olacak. TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. ve Varyap – GAP İnşaat Ortak Girişimi tarafından İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir’de inşa edilen Metropol İstanbul’un satış ofisi, bayram boyunca da projeden yer almak isteyenlerin yanında olacak.

Yüzde 75’i şimdiden satıldıkonuthaberleri.com

2015 yılı başında tamamlanacak olan proje, Rezidans, Ofis, Alışveriş Merkezi, rekreasyon alanları ve zengin yaşam alanlarıyla Türkiye’nin yanı sıra Avrupa‘nın da en büyük karma projelerinden biri olacak.

700 bin metrekare büyüklüğündeki yekpare İnşaat alanı ile Türkiye’nin en büyük projelerinden birisi olarak yükselen Metropol İstanbul, üç yüksek bina ve yaklaşık 2000 bağımsız üniteden oluşuyor.

Yatırımcılara kısa bir süre sonra Metropol Kule’nin lanse edileceği projede Rezidans bloklarından satışa çıkan kısmın yüzde 75’i satılmış durumda.

İletişim:  216 455 76 79

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »