.

Metropark’ta Peşin alımlarda yüzde 10 indirim

Teknik Yapı Metropark, eski Bahariye Halı Fabrikası’nın bulunduğu alanda yükseliyor. Projede konut sakinleri için tüm sosyal alanlar bulunuyor.Metropark

İstanbul Halkalı İkitelli bölgesinde inşa edilen Teknik yapı Metropark Konut projesi, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek konfor anlayışıyla tasarlanıyor. TEM Otoyolu ve E-5 Karayolu ile bağlantı halinde, Atatürk Havaelimanı’na 5 dakikalık mesafede bulunan projede metroyla ulaşım imnkanı da bulunuyor.

Teknik Yapı Metropark Konfor Sunuyor

4 Konut bloğu, 2 rezidans kulesi, bir yatay konut bloğu, ticari birimler ve havuzlar, fitness center gibi sosyal alanlardan oluşan Teknik Yapı Metropark konut projesi,daha konforlu bir yaşam sunuyor.

Hizmetleri Profesyonel Ekipler Yerine Getiriyor

Teknik yapı holding çatısı altında yer alan konut yönetim şirketi Aktif Yaşam bahçe işlerinden tamirata, site içindeki tesislerin işletilmesinden, çevre bakımına her konuda günün her saattinde site sakinlerine hizmet vererek Teknik Yapı Metropark’ta sorunsuz bir hayat sağlıyor.

Uzman Güvenlik

Yine Teknik yapı holding’in bir parçası olan Teknik Güvenlik, kamera destekli uzman ekibi, modern ekipmanlarıyla 7/24 görev başında bulunuyor. Bu ekiplere ek olarak Teknik Yapı Metropark konut projesinde yangın doğal gaz alarmları gibi sistemler yer alıyor.

Ödeme Planı

Halkalı’da hayata geçirilen Teknik Yapı Metropark konut projesinin 38 ve 36 katlı 2 kulesinde home ofisler mevcut. Projede yüzde 5 peşin ödendiğinde yüzde 5 Mart 2014, yüzde 5 Eylül 2014, yüzde 5 Mart 2015, 5 Eylül 2015 tarihinde ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 75‘lik tutar için anlaşmalı bankalardan kredi kullanılabiliyor. Ayrıca kullanılacak kredi ödemesini de altı ay erteleme fırsatı sunuluyor.Yüzde 50 peşin kalan yüzde 50’lik tutar için anlaşmalı bankalardan 36 ay sıfır konut finansman oranı ile kredi kullanılabiliyor.

Yüzde 35 peşin kalan yüzde 65’lik tutar için anlaşmalı bankalardan 24 ay sıfır konut finansman oranı ile kredi kullanma imkanı sunuluyor.  Yüzde 50 peşin ödendiğine kalan yüzde 50’lik tutar için Teknik Yapı bünyesinde 18 ay sıfır faizle finansman desteği sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. Daire bedelinin yüzde 25’ini veya daha fazlasını verip kalan tutarın anlaşmalı bankaların baz faiz oranlarından kullanımında da yüzde 10 indirim geçerli oluyor.

Sosyal Alanlarda Spor Keyfi

Her bağımsız bölüm için 1 adet kapalı otoparkın sunulduğu projede fitness center, dinlenme odaları, kapalı yüzme havuzları, kapalı çocuk yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, teknik servis odaları, çocuk parkı, tek pota basketbol sahası, yürüyüş ve koşu parkuru ile süs havuzları mevcut. Teknik Yapı Metropark konut projesi Küçükçekmece, Halkalı, İkitelli Atatürk Mahallesi, Şehit Er Necati Özgel Sokak üzerinde, İETT garajı yanındaki eski Bahariye Halı Fabrikasının alanında yükseliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar