.

Metro Properties’de atama

Osman Koçak Eylül Metro Group’un gayrimenkul kuruluşu olan Metro Properties Gayrimenkul Yatırım AŞ’nin CFO’su olarak göreve başladı


1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan Osman Koçak, 1989 yılında İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdi.

Kariyerine 1997 yılında Metro Group’a bağlı Metro Cash & Carry Türkiye’de başlayan Koçak, Finans ve Operasyon bölümlerinde çeşitli yöneticilik görevlerini, Düsseldorf’ta ise Uluslararası Kontrolörlük görevini üstlendi. Mart 2007’de Metro C&C Fas’ta ve Mayıs 2009’da Metro C&C Türkiye’de CFO görevini üstlenen Koçak, 1 Eylül itibarıyla Metro Group’a bağlı Metro Properties Türkiye’ye CFO olarak transfer oldu.

Perakende


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »