.

Mesa Çamlıca’da 1milyon 600 Bin Dolara Satılık Konut

İstanbul’un ayrıcalıklı bölgesi olan Çamlıca’da hayata geçirilen Mesa Çamlıca konut projesinde fiyatlar 1 milyon 600 bin dolardan başlıyor.Mesa Çamlıca Konut ve villa projesi olarak Mesa Mesken Sanayi tarafından Küçük Çamlıca’da inşa edilen Mesa ÇamlıcaKonut projesinde satış süreci devam ediyor. Teslimlerin Temmuz 2015’te başlayacağı projede Satılık evler 1 milyon 600 bin lira ile 2 milyon 260 bin dolar arasında değişiyor.

Mesa Çamlıca Apartman Dairesi ve Villa Projesi

250 m2’den 950 m2’ye kadar farklı konut seçeneklerinin sunulduğu Mesa Çamlıca’da sadece 5 adet özel yüzme havuzlu villadan biri veya alçak katlı mütevazı ama modern bir apartman dairesi sahibi olunabiliyor.

Küçük Çamlıca’da Eşsiz Boğaz Manzarası

Üsküdar ile Ümraniye arasında, İstanbul Boğazı’na ve ve Marmara Denizi’ne kuşbakışı bakan ikiz tepelerden kuzeydeki Büyük Çamlıca, güneydeki ise Küçük Çamlıca olarak adlandırılıyor. Mesa Çamlıca, Küçük Çamlıca’da yer alıyor.

115 Konut Yer Alıyor

Toplam 115 adet konuttan oluşan Mesa Çamlıca konut projesinde 5 adet 2 katlı, 15 adet 3 katlı olmak üzere toplam 20 adet apartmanda, 40 adet bahçe kullanımlı, 40 adet dubleks ve 30 adet de ara kat daire bulunuyor.

Araç Trafiği Yer Altında

Araç trafiğinin tamamının site girişinden itibaren yer altına indiği Mesa Çamlıca konut projesinde kapalı otoparktan blok girişlerine doğrudan ulaşım sağlanıyor. Projede her daireye 3 araçlık garaj ve depo veriliyor.

Apartmanlar 2 ve 3 Katlı

20 adet 2 ve 3 katlı apartmanlarda 250 m2’den 400 m2’ye kadar değişen, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli konutların bulunduğu Mesa Çamlıca’daki villalar ise 235 m2 oturum alanlı, 950 m2 kapalı alana ve kendine ait özel yüzme havuzuna sahip.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar