.

Merkez Zekeriyaköy’den ev almak isteyenlere bayram ettiren kampanya

Ortadoğu Grup,  Merkez Zekeriyaköy projesi için düzenlediği kampanya ile çifte bayram yaşatıyor. Kampanya kapsamında sadece yüzde 5 ön ödemeyle ev sahibi olmak mümkün. Kampanyadan yararlananlar peşinatın geri kalan yüzde 20’lik kısmını Aralık 2014’e erteliyor. Merkez Zekeriyaköy’de 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı 349 bin 250 dolardan başlıyor. Zekeriyaköy

Ortadoğu Grup, Zekeriyaköy’ün en stratejik noktalarından birinde inşaatını sürdürdüğü Merkez Zekeriyaköy projesinden ev almayı düşünenlere kaçırılmayacak avantajlar sunuyor.
Ekim ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında Merkez Zekeriyaköy’den sadece yüzde 5 ön ödemeyle ev sahibi olmak mümkün. Temiz havası ve merkezi noktalara yakınlığıyla Zekeriyaköy’ün İstanbul içerisinde çok özel bir bölge olduğuna dikkat çeken Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Yaşamını bu bölgeye taşımak ve Merkez Zekeriyaköy’den ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sunuyoruz” dedi.
Mehmet Gür konut alıcısına adeta çifte bayram yaşatan kampanyaları hakkında şu bilgileri verdi: “Uygulamakta olduğumuz kampanyamız kapsamında daire bedelinin yüzde 5’lik tutarını ön ödeme şeklinde alıyoruz. Kampanyadan yararlananlar peşinatın yüzde 20’lik kısmını Aralık 2014’e erteleyebiliyor. Evin borcunun kalan kısmı içinse anlaşmalı bankalardan piyasa koşullarının altında maliyetlerle kredi kullanmak mümkün.”
Peşinatı 14 ay sonraya ertelemenin ev alıcıları için büyük avantaj sağladığını belirten Mehmet Gür, “Konut sahibinin düşük bir ön ödemeyle, banka taksitlerini ödemeye başlaması bütçesini rahatlatıyor. Kampanyanın en önemli özelliklerinden biriyse, tamamı peşin ve peşinatı ertelemeden yapılan banka kredili ödemelerde çok cazip fiyat avantajları sunması” diye konuştu.

106 konuttan oluşuyor

Mehmet Gür’ün verdiği bilgiye göre Zekeriyaköy’ün iki ana giriş yolu üzerinde konumlandırılan Merkez Zekeriyaköy, 25 bin 360 metrekare alanda 106 konuttan oluşuyor.
Projede, balkon ve teras keyfini ön plana çıkaran 2+1 çatı dubleksi dairelerin büyüklüğü 140 metrekareyken, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin büyüklüğü ise 176 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Merkez Zekeriyaköy’de 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı 349 bin 250 dolardan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin fiyatı ise 509 bin 500 dolardan başlıyor.

Ulaşım çok kolay

Merkez Zekeriyaköy’ün, yapımına başlanan ve “Modern İpekyolu” olarak tanımlanan üçüncü boğaz köprüsü Yavuz Sultan Selim’e, Kuzey Marmara Otoyolu’na, Sarıyer – Çayırbaşı Tüneli’ne ve Hacısoman-Taksim Metrosu’na da kolay ulaşılabilir bir konumda yer aldığını belirten Mehmet Gür, “Ayrıca Merkez Zekeriyaköy’de yaşayanlar Kuzey Marmara Otoyolu aracılığıyla yapımına başlanacak olan üçüncü havalimanına da dakikalar içerisinde ulaşabilecek” diye konuştu.
Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, Merkez Zekeriyaköy’ün, Büyükdere Caddesi’ne 11 dakika, Maslak’a 15 dakika, Mecidiyeköy’e ise sadece 25 dakika mesafede bulunduğunu anlattı. Gür, projenin İstanbul’da denize girilebilen sınırlı yerlerden biri olan Kilyos’a ise tam 5 dakika uzaklıkta yer aldığını açıkladı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »