.

Merkez Zekeriyaköy’de Lansman İndirimi İçin Son Günler

Ortadoğu Grup tarafından inşa edilmekte olan Merkez Zekeriyaköy projesindeki lansman indirimi için son gün 31 Temmuz 2013.Zekeriyaköy

Zekeriyaköy’de Ortadoğu Grup imzasıyla yükselen toplam 106 konutluk Merkez Zekeriyaköy projesi Haziran ayında düzenlenen lansmanla satışa sunuldu.

Projedeki konutlar 31 Temmuz’da sona erecek olan yüzde 10 lansman indirimi ile satılıyor. Yüzde 5 peşinat avantajının da yer aldığı Merkez Zekeriyaköy’de yüzde 20’lik konut bedelinin ödemesi Aralık 2014’te yapılıyor. Kalan kısım için de banka kredisi kullanılabiliyor.

25 bin 360 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan projede balkon, teras veya bahçe yaşamını tercih edenler için uygun konut tipleri yer alıyor.Teslimlerin ise 2014 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

İletişim:  212 202 7 111


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar