.

Merkez Zekeriyaköy’de Avantajlı Ödeme Seçenekleri

Avantajlı ödeme seçenekleri, kampanya ve indirimler sunan Merkez Zekeriyaköy projesinde 3+1 bahçe dubleksi daireler 1 milyon 19 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.Merkez Zekeriyaköy

Ortadoğu Grup’un Zekeriyaköy çarşısına 700 metre yürüme mesafesinde 25.360 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirmjekte olduğu Merkez Zekeriyaköy projesi 106 konuttan meydana geliyor. Yüzde 52’si bahçe yaşamına müsait olan proje içerisinde 50 adet bahçe dubleksi, 50 adet çatı dubleksi ve 6 adet tripleks ikiz villa mevcut.

28 bloktan oluşan Merkez Zekeriyaköy’ün yüzde 83’ü açık ve yeşil alandan oluşuyor.  Proje içerisinde yüzme havuzları, mini golf sahası, kamelyalar, meyve bahçeleri, çiçek bahçeleri, tenis kortu, basketbol sahası, tenis kortu, pilates salonu, fitness center, dinlenme alanları, çocuk oyun odası, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun parkları, açık hava fitness alanları, sauna ve bilardo salonu gibi ekstra donatılar da bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy’de 140 metrekare alanlı 2+1 çatı dubleksi daireler 698.500 liradan, 176-200 metrekare alanlı 3+1 bahçe dubleksi daireler ise 1.000.019 bin liradan başlıyor.

4 farklı modelde, 9 farklı ödeme alternatifi ve kampanya bulunan Merkez Zekeriyaköy’de fiyat indirimleri ile avantajlı koşullarda konut sahibi olmak mümkün. Anlaşmalı bankalardan kişiye özel ve piyasanın altında faiz oranları ile mortgage kullanarak vade yükünü hafifletmek mümkün.

2+1 çatı dubleksi ve 3+1 bahçe dubleksi dairelerde; günümüz mevzuatı gereği yüzde 8 olması gereken KDV tutarı Merkez Zekeriyaköy’de sadece yüzde 1. Projeden yatırım amaçlı alınan dairenin teslim sonrası kiraya verilmesi ile kendi taksitlerini ödemesi de projenin sunduğu avantajlar arasında.

İletişim:  0212 202 7 111


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar