.

Memorial Ankara Hizmete Açıldı

Memorial Sağlık Grubu, onuncu hastanesi olan 230 yatak kapasiteli Memorial Ankara’yı 50 milyon dolarlık yatırımla hizmete açtı. Memorial AnkaraMemorial Sağlık Grubu, 10’uncu hastanesini Ankara’da hizmete açtı. 50 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Memorial Ankara hakkında bilgi veren Memorial Sağlık Grubu CEO’su Uğur Genç, “Yeni açılacak bölümler ile birlikte bölgeye toplam 65 milyon dolarlık bir yatırım yapmayı hedefliyoruz. Ankara Hastanemizin bünyemize katılması ile birlikte 5000 kişiyi aşan çalışan sayımızla büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 42 bin metrekarelik kapalı alanı ile başkentin en büyük özel hastanelerinden biri olduk. Memorial Ankara, 60’ı yoğun bakım ünitelerinde olmak üzere 230 yatak kapasitesi, 11 ameliyathane ve 63 poliklinik ile hizmet veriyor” dedi.

Uğur Genç, “Ankara, hem İç Anadolu Bölgesi’nde yer alması hem de Karadeniz ve Doğu illerine yakınlığından dolayı çok fazla hastanın tercih ettiği bir şehir. Ayrıca başkent olması nedeniyle dünyanın da tanıdığı çok önemli bir destinasyon. Dolayısıyla sağlık turizmi açısından bakıldığında büyük bir potansiyele sahip. Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden bir sağlık grubu olarak Ankara’nın sağlık turizminde cazibe merkezi haline gelmesi için çalışacağız” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »