.

Maximoon Evleri’nde 3+1 daireler 459 bin TL

Maximoon Evleri’nde 3+1 daireler 459 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.Maximoon

Yalçıntepe Group imzasıyla Esenyurt’ta hayata geçen Maximoon Evleri 33 bin metrekare Arsa üzerine konumlandırıldı.8 Konut, 1 Rezidans bloğundan oluşan projede toplam bin 560 Konut yer alıyor.

Maximoon Evleri’nde;

1+0 daireler 97 bin 500 TL’den

1+1 daireler 112 bin TL’den,

2+1 daireler 300 bin TL’den,

3+1 daireler  459 bin TL’den başlayan fiyatlarla Satışta.

Maximoon Evleri projesi Yüzde 70’i yeşil alandan oluşuyor açık-kapalı Otopark, Deprem uyarı sistemi, Merkezi ısıtma sistemi, Yangın ve duman dedektörü, Yangın asansörü, kartlı giriş sistemi, görüntülü kapı sistemi ve vale parking hizmetleri sunuluyor.Maximoon Evleri’nin sosyal alanları içerisinde; Yarı olimpik Yüzme Havuzu, Çocuk Yüzme Havuzu, Vitamin bar, Çocuk parkı, Çocuk Oyun Alanları, Tenis Kortu, Basketbol sahası, Cafe – Restaurants, Kapalı yüzme havuzu, Fitness club, Aerobic, Plates / Step, Hamam,sauna, SPA, Koşu ve yürüyüş yolu, Bisiklet parkuru, yeşil kat bahçeleri gibi alanlar yer alıyor.

İletişim:  444 34 18


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar