.

Maslak Spine Tower’da metrekaresi 12 bin dolara

Denizden yüksekliği 300 metre, yerden yüksekliği 191 metreye ulaşan Spine Tower’da bağımsız ünitelerin metrekare birim fiyatları 8 bin dolar ile 12 bin dolar arasında değişiyor

Tasarımı 2Design tarafından gerçekleştirilen Spine Tower projesi, 56 kattan meydana geliyor. Tek blok halinde yükselen Spine Tower, 140 bin metrekarelik kapalı, 12 dönümlük yeşil alana sahip.

133 1200 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 7+1 ve 8+1 seçeneklerin yer aldığı Spine Tower’ın 2013 yılında tamamlanması hedefleniyor. 80 bağımsız birimden oluşan Spine Tower, Tilaga A.Ş tarafından inşa ediliyor.

Denizden yüksekliği 300 metre, yerden yüksekliği 191 metreye ulaşan Spine Tower’da bağımsız ünitelerin metrekare birim fiyatları 8 bin dolar ile 12 bin dolar arasında değişiyor.

56 katlı olan projenin 9 katı yer altında 47’si ise yer üstünde yükseliyor. Spine Tower içerisinde; temizlik servisi, toplantı salonları, gurme market, özel otopark, vault hizmeti, food court alanları, sağlık merkezi, SPA, havuz, fitness merkezi, tenis kortları, bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları mevcut.

0212 290 34 10
www.spine-tower.com


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar