.

Maslak 1453’te Bayrama Özel Kredi Kampanyası

Ağaoğlu ‘Bayrama Özel Konut Kredisi’ kampanyasıyla 31 Ekim 2012 tarihine kadar lansman fiyatlarıyla müşterilerine özel faiz oranları sunuyor.

Satışa çıktığı günden bu yana büyük ilgi gören ve satış ofislerinde izdiham yaratan Ağaoğlu Maslak 1453 projesi müşterilerden gelen talep doğrultusunda bayramın ilk günü hariç diğer günlerde hizmet veriyor.

Kampanyada son tarih 31 Ekim

Ağaoğlu ‘Bayrama Özel Konut Kredisi’ kampanyasıyla 31 Ekim 2012 tarihine kadar lansman fiyatlarıyla müşterilerine özel Faiz oranları sunuyor. 48 aydan 120 aya kadar vade seçenekleri sunan kampanyada Faiz oranları 0,85’den başlıyor.

1453 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi ile dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak olan proje; meydanları, tiyatroları, uluslararası düzeyde moda merkezi ve yanı başındaki orman alanlarıyla dünya ölçeğinde bir proje olma özelliği taşıyor.

LEED adayı proje

Çevreci yaklaşımını tüm projelerine yansıtan Ağaoğlu bu projesinde de Enerji ve çevrenin korunmasını içeren kriterleri sağlayan Leed Sertifikası adayıdır. 4 bin 700 konuttan oluşan projede fiyatlar 255 bin liradan başlıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »