.

Marmaris’te Hayata Geçirilecek Tema Park İçin İhale Düzenlendi

Marmaris Belediyesi, Eylül 2013 tarihinde alınan Belediye Meclisi kararı ile yapımına karar verilen Tema Park için ihale düzenledi.Tema Park

Marmaris Belediyesi tarafından kapalı zarf usulü ile gerçekleştirilen Tema Park ihalesini 5 milyon liralık teklifle Mert Lunapark kazanırken,  İlhan Gerim Ticaret, Önder Coşkun ve Mert Lunapark katıldı. İlhan Gerim Ticaret ve Önder Coşkun evrakları eksik olması sebebiyle teklif veremediler.

Sarıana Mahallesi, Amiral Orhan Aydın Kapalı Spor Salonu’nun yanındaki toplam 9 bin 135,38 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek olan Tema Park’ın işletmesi 15 yıl süreyle Mert Lunapark tarafından yapılacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet, İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »