.

Marmaray’da Ücretsiz Geçiş Yarın Sona Eriyor

Marmaray projesinin açılışına özel olarak 2 hafta süreyle uygulanan ücretsiz geçiş uygulaması yarın sona eriyor. Marmaray’da yarından itibaren her geçiş 1,95 lira.Marmaray

Asya ile Avrupa’yı deniz altından tünelle birbirine bağlayan ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenen özel bir törenle açılışı gerçekleştirilen Marmaray’da 15 gün süren ücretsiz taşıma uygulaması 13 Kasım’da sona eriyor.

Yetkililerden alınan bilgiye göre, 15 günlük sürçte 4,5 milyondan fazl akişinin ücretsiz geçişten yararlanarak Marmaray vasıtasıyla kıtalararası yolculuk yaptı.

Ücretsiz geçişin sona ermesiyel birlikte yarından itibaren Marmaray ile yolculuk etmek isteyenlerin İstanbul Kart veya Akbil ile 1.95 lira, öğrencilerin ise 1 lira ödemesi gerekecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar