.

Marmara Park AVM yarın açılıyor

Ece Türkiye tarafından Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde inşa edilen Marmara Park AVM’nin bugün kokteyli yapılacak.

Ece Türkiye tarafından Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde inşa edilen Marmara Park AVM’nin tamamlanmasına az bir süre kaldı. Yaklaşık 100 bin metrekarelik kiralanabilir alan ve 4 bin araç kapasiteli otoparkında bulunacağı projede 250’den fazla mağaza yer alacak.

İnşaatı tüm hızıyla devam eden Marmara Park AVM, İstanbul’daki alışveriş merkezi mantığını değiştirmeye hazırlanıyor. Dikeyin aksine yatay bir mimariye sahip olan Marmara Park AVM içerisinde Lunaryum, Solaryum ve Galaksi Köprüsü adında 3 adet eğlence merkezi bulunacak.

220 milyon euroluk yatırım değerine sahip Marmara Park AVM, çok kısa süre içerisinde kapısını ziyaretçilere açacak. İstanbul’da ve Esenyurt-Beylikdüzü bölgesinde kalitesini ortaya koyacak olan Marmara Park AVM’nin açılışından itibaren yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

 

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar