.

Marmara Park AVM 18 Ekim’de Beylikdüzü’nde Açılıyor

ECE Türkiye tarafından Esenyurt’ta geliştirilen Marmara Park AVM 18 Ekim 2012 Perşembe sabahı kapılarını ziyaretçilerine açacak.

ECE Türkiye tarafından Esenyurt’ta geliştirilen Marmara Park AVM 18 Ekim 2012 Perşembe sabahı kapılarını ziyaretçilerine açacak. Bir gün önce Marmara Park Alışveriş Merkezi’ni temsilcileri ile gezmek isteyen Ece Türkiye, 17 Ekim Çarşamba sabahı saat 11.00’de bir basın toplantısı düzenliyor.

Basın Toplantısına ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı, Kiralama Direktörü Fulya Uras, Kiralama Direktör Yardımcısı İldar Kızıltan ve Marmara Park Alışveriş Merkezi Müdürü Ozan Canbolat’ta katılacak.

Adres: Marmara Park Alışveriş Merkezi, E-5 Karayolu Üzeri, Güzelyurt Mahallesi 1. Cd. No: 33/A Esenyurt İstanbul

www.marmarapark.com.tr


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »