.

Markalı Konutlara Yatırım Yapılırken Nelere Dikkat Ediliyor

Yatırımcı markalı konut projesinden konut alırken her şeyden önce doğru proje-lokasyon ilişkisine önem veriyor.Markalı Konutlar

İstanbul‘da yatırım değeri yüksek  ve tercih edilen markalı konut projeleri incelendiğinde, doğru proje-lokasyon ilişkisinin yatırımncı açısından oldukça önemli olduğu görülüyor..
İstanbul’un gelişmekte olan bölgeleri ile gelişen bölgeleri arasındaki doymuşluk oranına bakıldığında, gelişmekte olan bölgelerdeki evlerin enflasyon oranının da üzerinde kazandırdığını görmek mümkün.
Yatırım amacıyla alınan evlerde özellikle küçük dairelerin hızlı satılabildiği, fiyatı uygun olduğu ve genç çiftler ile yalnız yaşayan-çalışan-üniversiteli genç profil için uygun olması nedeniyle tercih edildiği görülüyor.
Markalı konutlarda; Ataşehir, Tuzla, Çekmeköy, Sancaktepe, Esenyurt, Başakşehir, Bakırköy, Küçükçekmece ve Bağcılar bölgeleri öne çıkıyor. Özellikle bu bölgelerde markalı konut projelerinin yatırım değerinin yüksek olduğunu yatırım amaçlı ev satın alırken göz önünde bulundurmalısınız. İstanbul’daki konut stokunun yaşının yüksek olması da yatırımcıları konut projelerine yönlendiriyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »