.

Mardan stadyumu 101 milyon lira bedelle satışa çıktı! Alan, soran yok…

Dünyaca ünlü Antalya’daki Mardan Palace oteline ait sosyal tesisler haciz prosedürüyle icradan satışa çıkartılmıştı. İcradan bugün satışa çıkan ve 101 milyon lira bedelle ihalesi açılan Mardan stadyumu ve sosyal tesislerinin yüzüne bakan çıkmadı.

Antalya’da dillere destan bir açılış ve muhteşem bir yapıya sahip Mardan Palace otelinde sıkıntılar bitmek bilmiyor. Talihsiz otelin başı icralardan kurtulmuyor. Milyardolar harcanarak açılan otel ve sosyal tesislerinde in cin top oynarken, otelin sosyal tesisleri satışa çıktı. İcradan satışa yayılan Mardan Stadyumuna alıcı çıkmadı. İhaleye katılan da olmadı

Türkiye’nin tatil cenneti Antalya’da milyar dolarlar harcanarak yaşama geçirilen lüks otel Mardan Palace parasal zorluklar ve borçları nedeniyle gerektiğince zor günler geçirmeye devame diyor. Son olarak elektrikleri kesilen dünyaca ünlü lüks otelde personellerde zor bir süreçten geçiyor.

Dünyaca ünlü Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov’a ait olan ve açıldığı ilk günden buyana gündemden düşmeyen ünlü otel Mardan Palace’a ait stadyumuyla spor otel bloğu ve personel lojmanı, SGK prim borçları yüzünden haciz prosedürü uygulanmıştı. İcradan satışa çıkartılan tesislerin 101 milyon lira bedel bulunduğu ve bugün düzenlenen ilk satışta ilgisiz kaldığı kaydedildi. İcra yöntemiyle borçların tahsil edilmesi hedefiyle satışa çıkan otele ait stadyum ihalesine katılan çıkmadı. Teklif veren de…

Sosyal Emniyet (SHK) İl Müdürlüğü Muratpaşa Sosyal Emniyet Merkezi 4. İcra Takip ve Haciz Satış Merkezi’nde yapılan satış ihalesine, Mardan Palace otelinin avukatları katıldı. Oturumun başlamasıyla telif veren ya da katılan bir şirket ya da şahısın olmadığı görüldü. İlk satış ilgisizlikten ötürü tamamlanarak satışın ikinci ihaleye kaldığı öğrenildi. İkinci ihalede ise bedelinden daha düşük bir rakama 14 Kasım tarihine ertelendiği ifade edildi. İkinci ihalenin yapılmasıyla satışa çıkartılacak olan Mardan Palace tesislerinin SGK’ya kalabileceği bildirildi. SGK almaya yanaşmaması halinde ise otelle anlaşmaya varabileceği iddia ediliyor.

Şimdi gözler otelin sosyal tesislerinin satışa çıkartılacağı ikinci icra ihalesine çevrildi.

Mardan Palace Oteli işleyemez halde…

Hemen derhal her hafta alacaklarıyla boğuştuğu öne sürülen ünlü lüks otel Mardan Palace borç batağında işlevini yitirmiş bulunduğu kaydedildi. Otel müşteri ağırlayamayacak durumda. Son gelen verilere göre ise elektriklerinde kesildiği iddia ediliyor. Alacaklıların haciz ve icra takipleriyle alacaklarını tahsil etmeye çalışmaları nedeniyle Mardan Palace kapısına resmen kilit vurulmuş durumda.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »