.

Maltepe Ofisim İstanbul’da Aralık’ta teslim Metrekaresi 5.200 TL!

Kalan son ofislerin sahibini beklediği Maltepe Ofisim İstanbul projesinde satış süreci devam ediyor

Ofisim İstanbul projesi Maltepe’de 22 katlı 3 blok halinde hayata geçti. İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım tarafından inşa edilen projede 16 mağaza ve 219 bağımsız bölüm yer alıyor.

Ofisim İstanbul’da yer alan ofislerin metrekare birim fiyatı 5 bin 200 lira ile 6 bin 500 lira arasında değişim gösteriyor. Yaklaşık olarak yüzde 85’i satılan Ofisim İstanbul projesinde yer alan mağazaların alanı 205 ile 1.180 metrekare aralığında değişiyor. Projede mağaza ve ofis bedelinin yarısı peşin olarak ödendiğinde 24 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor.

Toplam 60 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede yer alan ofislerin büyüklükleri 110 metrekare ile 860 metrekare arasında değişiyor. Teslimlerin Aralık sonunda gerçekleşeceği Ofisim İstanbul projesinde her blokta 4 adet asansör, 510 araçlık kapalı otopark, 50 araçlık araç misafir otoparkı yer alıyor.

0216 515 1 555

http://www.ofisimistanbul.com/


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar