.

Maltepe Karaman Çınar Konutları 170 bin TL’den başlıyor

Maltepe Zümrütevler’de metrekare birim fiyatları 2 bin lira ile 3 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.Karaman Çınar Karaman Çınar

1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Karaman Çınar Evleri, İstanbul Maltepe Zümrütevler’de konumlanıyor.
KARAD İnşaat imzasıyla yükselen Maltepe Karaman Çınar’da 75 daire yer alıyor.
Metrekare birim fiyatlarının 2 bin TL ile 3 bin TL arasında değiştiği Maltepe Karaman Çınar Evleri’nde A Blok teslimleri 1 ay, B blok teslimleri 3 ay, C blok teslimleri ise 4 ay sonra gerçekleşecek. Projede yer alan dairelerin fiyatları 170 bin liradan başlayıp, 705 bin liraya kadar yükseliyor.
Karaman Çınar projesi kapsamında; otopark, yüzme havuzu,  fitness salonu, sığınak, bilardo salonu, tenis kortu gibi imkanları yer alıyor.
İletişim :  532 292 50 45

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar