.

Mall of İstanbul Nisan’da Açılıyor

Torunlar GYO tarafından Başakşehir’de karma bir proje olarak hayata geçirilen Mall of İstanbul AVM Nisan ayında kapılarını açıyor.Mall of İstanbul Torunlar GYO, karma projesi  olan Mall of İstanbul Nisan ayında açılıyor. Başakşehir’de hayata geçirilen projenin son durumu hakkında bilgi veren Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, “Mall of İstanbul’u perakende sektöründeki 15 yıllık tecrübemizi ve bilgi birikimimizi yansıttığımız bir proje olarak kurguladık ve ustalık projemiz olarak hayata geçirdik” dedi.

Mall of İstanbul’un AVM bölümünde 350 mağaza, gurme center, özel tasarlanan MOİPark, geleneksel sanatlar sokağı ve gösteri sanatları merkezi bulunduğunu belirten Torun, “Alışveriş merkezimizin kiralama çalışmalarının yüzde 85’i tamamlandı. İş ortaklarımızın da destekleriyle yüzde 95 doluluk oranı ile nisan sonu itibariyle ziyaretçilerimizi ağırlamayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Mall of İstanbul’un ulaşım imkanları ile de dikkat çektiğini belirten Aziz Torun şunları söyledi:
“1.1 milyar TL yatırım gerçekleştirdiğimiz Mall of İstanbul, 5 bin kişi için istihdam alanı yaratacak. İçinde bulunduğumuz konjonktürde perakende sektörüne destek olmak üzere elimizi taşın altına koyduk. Bu doğrultuda Mall of İstanbul için de kur sabitlemesine gittik. Mall Of İstanbul için kirada, kuru dolarda 1.950’ye sabitledik ayrıca kiracılarımız ilk 4 ay için sabit kiranın yüzde 50’sini ödeyecek.”

İletişim:  444 2 664


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »