.

Maketten Konut Alırken Uzman Desteği Alın

ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, tüketicilerin maketten konut satın almadan önce mutlaka bir uzman desteği ile firmanın ve projenin değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.Maketten Konut

Maketten konut satın almak konusunda tüketicileri uyaran ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu,  teknik şartnamelerde ‘muadili’ olarak tanımlanan malzemelerin, projeye ilişkin katalog ve diğer bilgi dokümanlarının gerçeği tam olarak yansıtmayabileceğini bu sebeple, alım yapmadan önce mutlaka bir uzman desteğiyle firmanın ve projenin değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Projelere ait resmi belge ve izinlerin ayrıntılı olarak incelenmesi gerektiğini vurgulayan Ekşioğlu, “Yeni tüketici kanunuyla, alıcıların daha fazla güvence altında olacağını ve mağduriyetlerinin kalkacağını düşünüyorum. Konutun sigortası yapılıp teminat verilmesi ve markalı konut üreticilerinin de bu konudaki hassasiyeti sayesinde maketten satışta tüketici mağduriyeti sona erecektir” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »