.

Mahall Ankara’nın lansmanı 27 Kasım’da yapılacak

Mahall Ankara projesinde 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 712 bin liradan başlıyor.Mahall Ankara

Ankara – Eskişehir yolu 9. kilometresinde yüksele Mahall Ankara, 140 dikey bloklarda, 86 yatay bloklarda olmak üzere toplam 226 ofis ve 246 daireden meydana geliyor. Ofis, konut, otel ve alışveriş birimlerinden oluşan Mahall Ankara’da 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 daire alternatifleri sıralanıyor.

Mahall Ankara’da konutların ortalama metrekare birim fiyatları 4 bin 250 lira olarak belirlendi. Ön tanıtımda olan Mahall Ankara’da örnek daire hazır. Teslimlerin 2015 son çeyreğinde başlayacağı Mahall Ankara’da konutlar 24 katlı 2 blokta yer alıyor.

27 Kasım’da basın lansmanı yapılacak olan Mahall Ankara’nın inşaat alanı 283 bin 700 metrekare olarak belirlendi. 40 bin 628 metrekarelik bir arsa üzerine kurulan Mahall Ankara’nın mimari tasarımı RMJM Mimarlık ile Öncüoğlu Mimarlık imzasını taşıyor.

İnşaat çalışmalarının başladığı Mahall Ankara’da her birim için otopark alanı mevcut. Mahall Ankara’da dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin 250 lira olarak belirlendi. Konutların alanları 148 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. Mahall Ankara projesinde 2+1 konutların fiyatları 712 bin liradan başlıyor.

İletişim:  312 287 35 65


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar