.

Mahal Sancaktepe’de Yüzde 17 KDV Avantajı

Denge Yapı tarafından hayata geçirilen Mahal Sancaktepe konut projesinde daire satışları sürüyor. Projede teslimlerin Aralık’ta başlayacağı belirtiliyor.Mahal Sancaktepe Denge Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de inşa ettiği Mahal SancaktepeKonut projesi, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir’e 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 21 dakika mesafede yükseliyor.

Mahal Sancaktepe’de Teslime Kadar Düşük Taksit İmkanı

Yüzde 1 peşinat, teslime kadar düşük taksit, yüzde 1 KDV imkanının sunulduğu Mahal Sancaktepe Konut projesinde dairelerin yüzde 90’ının satıldığı belirtiliyor. Bir tip 1+1, üç tip 2+1 ve bir tip 3+1 olmak üzere beş farklı Daire seceneğinin bulunduğu projede kapalı devre kameralar, bina girişlerinde araç kontrollü giriş-çıkışlar, 24 saat güvenlik hizmeti, yangın merdivenleri ve acil çıkış kapıları yer alıyor.

Erkek ve Kadılara Özel Ayrı Sauna

Mahal Sancaktepe’de hem açık hem de kapalı havuz, çocuklara özel havuz, erkek ve kadınlar için ayrı ayrı tasarlanmış olan saunalar, basketbol, voleybol, mini futbol sahası mevcut.

Ocak Ayı Kampanya Avantajları

Mahal Sancaktepekonut projesinin Ocak ayı kampanyasında yüzde 1 peşinat verildiğinde geri kalan yüzde 24’lük kısım vade farkı olmaksızın teslimde ödeniyor. Daire bedelinin yüzde 75’lik kısmı içinse anlaşmalı bankalardan uygun oranlarda 11 ile 115 ay arasında kredi kullanılabiliyor. Taksitlerinin teslime kadar olan ilk 11 aylık kısmı da düşük tutarlarda düzenleniyor.

Fiyatlar 142 Bin Liradan Başlıyor

1 oda 1 salon dairelerin 142 bin 300 liradan, 2 oda 1 salon dairelerin 199 bin 550 liradan, 3 oda 1 salon dairelerin ise 318 bin 500 liradan başlayan fiyatlarda satıldığı Mahal Sancaktepe’de teslimlerin bu yılın Aralık ayında yapılacağı vurgulanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar