.

Mahal Sancaktepe’da Doğayla İç İçe Bir Yaşam

Denge Yapı tarafından İstanbul’un en yeni ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de kurulan Mahal Sancaktepe, farklı özellikleri ile öne çıkıyor.Mahal Sancaktepe

Mahal Sancak Tepe Proje Özellikleri

İstanbul Sancaktepe’de yepyeni bir Konut projesi yükseliyor. Mahal Sancaktepe adı verilen ve Denge Yapı tarafından hazırlanan projede birçok ayrıntı göze çarpıyor. Bunun yanında Üsküdar-Sancaktepe metrosu da bu projedeki konutların değerini artırabilecek bir ayrıntı. Bu metro hattı tamamlandıktan sonra Sancaktepe’den Atatürk Havalimanı’na 68 dakika gibi bir süre içinde ulaşma imkanı elde edilecek. 15 bin 640  metrekare arazi üzerine 6 blok olarak inşa edilen projede 306 daire bulunuyor. Projede kapalı ve açık yüzme havuzu, spor merkezi, kapalı otoparkı ve birçok sosyal alanları bulunuyor. Projenin yüzde 79’u açık -ve sosyal ayrılmış durumda. Bunun yanında güvenlik donanımları da Konut sahiplerinin tüm ihtiyaç ve konforu düşünülmüş.
Ulaşılabilir Fiyatlar

Yaşam alanı olarak tasarlanan Mahal Sancaktepe, ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak planlanan daireler, 5 farklı tipte sunuluyor. Projede yüzde 1 ön ödeme seçeneği sunuluyor. Teslime kadar düşük taksit fırsatının sağlandığı projenin yüzde 80’i satıldı. 145 bin 850 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler 49,35 metre metrekareden başlıyor. 1+1 büyüklüğünde olan bu dairede ön ödeme olarak bin 459 lira veriliyor. Teslime kadar kredi taksitinin bin 85 lira olduğu projede en büyük daireler de 286 bin 750 liradan satılıyor. 126,75 metrekare büyüklükte olan bu dairede de 2 bin 867 lira ön ödeme bulunuyor. En büyük daireye teslime kadar da 2 bin 199 liralık taksitler ödeniyor. Projenin en büyük avantajlarından biri de yüzde 1’lik KDV oranı oluyor.
Gün Işığından En İyi Şekilde Yararlanın

Projede gün ışığından en iyi şekilde yararlanmak için özel bir mimari tarz bulunuyor. Binaların tamamı deprem yönetmeliklerine uygun olarak radye temel üzerine inşa ediliyor. Kapalı ve açık havuzun yanında projede çocuklara özel olarak da bir havuz mevcut. Bu sayede ebeveynler havuzun keyfini çıkarırken hemen yanı başında bulunan çocuk havuzunda da çocuklar gönüllerince eğlenebiliyor. Mahal Sancaktepe’de bulunan meyve bahçesi de bir yandan doğayla iç içe olmanızı sağlarken aynı anda da dalından taze meyve yeme olanağı da sağlıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar