.

Maçka Residence’ta Son 10 Konut

Astaş Gayrimenkul ve Bemes Yapı’nın inşa ettiği Maçka Residence’ta son 10 konut 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla satışta.Maçka Residence

Astaş Gayrimenkul ve Bemes Yapı tarafından 7 bin 300 metrekarelik bir arsa üzerinde hayata geçirilmekte olan Maçka Residence projesinde 3 blokta yer alan toplam 170 konuttan meydana geliyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşan projede konutlar hemen teslim olarak satılıyor.

Son 10 konutun satışta olduğu Maçka Residence’ta stüdyo dairelerin fiyatları 1 milyon dolardan, 1+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 810 bin dolardan başlıyor.

3 bin metrekarelik sosyal tesisin yer aldığı Maçka Residence’ta; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness center, saunalar ve hamamlar mevcut. Blokların altında yer alan seçkin yeme – içme alanları yanı sıra bir çok dünyaca ünlü marka bulunuyor.

İletişim: 212 215 29 29


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar