.

Luxera Gayrimenkul’dan İstanbul’a yeni projeler

Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Şuayip; Önümüzdeki dönemde İstanbul’un farklı bölgelerinde yeni projeler geliştirmek istiyoruz” dedi.
Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, “Luxera markalı projelerimizin ortak noktası, merkezi konumları, lüks donatıları ve ulaşılabilir fiyatlarıdır” dedi. Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Şuayip ise, “Uzun zamandır Türkiye’de yatırım yapmak için çalışmaları sürdürüyorduk. Sonucunda Luxera Gayrimenkul ile bir araya geldik. Körfez ve Avrupa ülkelerine bakıldığında buradaki konut fiyatları çok uygun. Önümüzdeki dönemde de İstanbul’un farklı bölgelerinde yeni projeler geliştirmek istiyoruz” diye konuştu
İstanbul Bağcılar Mahmutbey’de inşa ettiği ‘Meydan ve Yenibosna’ projelerini satışa çıkardı. 3 metro hattının yanındaki ‘Luxera Meydan’da 1+1 daire fiyatları 333 bin liradan başlıyor. ‘Luxera Yenibosna’da ise ilk 20 daireye özel olarak fiyatlar 399 bin liradan başlıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar