.

Linea Tusavul Mimarlık’a İki Ödül Birden

Linea Tusavul Mimarlık bu yıl, Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center projesi ile German Design Awards, Portall Imga Projesi ile European Property Awards ödüllerine layık görüldü.

Portall Imga Projesi

Linea Tusavul Mimarlık Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center projesi ile German Design Council (Alman Tasarım Konseyi) tarafından bu yıl 47. kez düzenlenen German Design Awards ödülünü almaya hak kazandı. Dünyanın önde gelen yarışmalarından biri olan German Design Awards yarışmasını kazanarak Linea Tusavul Mimarlık bu dalda bu yıl ödül kazanan tek Türk Mimarlık Firması olma şerefine ulaşmış oldu.

1969 yılından bu yana sanayi, üretim ve tasarım kültürünü desteklemek amacıyla Alman devlet desteği ile düzenlenmekte olan German Design Award yarışmasının ödül töreni, 2017 Şubat ayında Uluslararası Frankfurt Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek. Törende, ödüllü projeler büyük bir sergi ile tanıtılacak.

Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center projesi 

Mimarlık, İç Mekan Tasarımı, Geliştirme, Gayrimenkul kategorilerinde düzenlenen ve toplam 48 alt kategoriden oluşan European Property Awards – (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri)’nin de 2017 yılı kazananları açıklandı.

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getiren törende, kazananlar, gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan jüri üyelerinin oyları ile belirlendi. 26 Ekim 2017 akşamı Royal Lanchaster Hotel, Londra’da düzenlenen törende Linea Tusavul Mimarlık Portall Imga Projesi ile “Mixed Use Architecture” (Karma Kullanım) dalında ödül kazandı. Bu ödül Linea Tusavul Mimarlığın European Property Awards ödüllerinden aldığı üçüncü ödül oldu. Geçen sene Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center projesi ile “Five Star Best Hotel” (5 Yıldız En İyi Otel) ödülünü alırken 2012 yılında Antalya Zeynep Golf&Spa Resort Hotel ile “Best Hotel” (En İyi Otel) kategorisinde ödülünü almıştı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mimarlık kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar